Height adjustable desk PST35TF-ET2

Përshkrim i shkurtër:

  Features: This kind of combination is suitable for a office with insufficient space,its convenient for communicating and coordinating with each other.It can satisfy the combination of 2 or more people Assembly Frame Provide various forms of easy assembly frame to flexibly meet customer requirements for lifting table Stable structure The stable frame structure has big load capacity , and meets the requirements of safe office work. Light lifting It is designed for quiet office environment w...


Detail Product

Produkt Tags

 

所有框架详情页首图

Features:
Ky lloj kombinimi është i përshtatshëm për një zyrë me hapësirë të pamjaftueshme, të përshtatshëm e saj për të komunikuar dhe për koordinimin me çdo other.It mund të kënaqë kombinimin e 2 ose më shumë persona
Frame Kuvendi
Sigurimi i formave të ndryshme të kornizës lehtë kuvendit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve fleksibile për heqjen tavolinë
strukturë të qëndrueshme
Struktura e qëndrueshme kornizë ka kapacitet të madh të ngarkesës, dhe plotëson kërkesat e punës të sigurt zyrës.
Heqja dritë
Ajo është projektuar për mjedis të qetë zyre me zhurmë të ulët.

PST35TF-ET2-.jpg

1.Keep you vibrant, healthy and productive during the work
2.Switch between sitting and standing posture when you have a sore back
3.Setup your own health plan via smartphone APP
4.Improve multiple issues like lumbar, cervical vertebra, obesity, hypertension and female reproductive disorders caused by sedentary
5.Suitable for various working environment like high-end enterprise office,       government office, medical, bank, IT, educational institution
6.Build an intelligent, healthy, productive and comfortable environment in study,  work and life

PST35TF-ET2-.jpg

Height adjustment by electrical intelligent control, easy to operate, rapid lift
   Smooth lift, synchronization, quiet and comfortable
   Quick adjustment by bracket and crossbar installment, multiple choices of tabletop, convenient setup
   Quality steel metal structure, robust construction, aesthetic plastic spraying technology and appearance
   LED backlit control panel, desk height real time display, four preset memory button
   Advanced switching power supply in control system,  energy saving and environmental protection, universal voltage
   Easy tuning adjustable feet, flat on floor, stable and rigid desk body

.png

Technical Parameters

Brand Pusituo
Model number PST35TF-ET2
Load capacity(N) 1250
Lowest position(mm) 595
Highest position(mm) 1245
Stroke length(mm) 650
Speed(mm/s) 40
Environment temperature(℃) 0-40
Anti-collision stop Yes
Low consumption Yes
Noice(Db) <50
Desk frame color Black,White,Grey  

PST35TF-ET2-细节图

PS: Ju lutem na kontaktoni nëse keni nevojë për dimension të veçantë, kornizën apo përputhen.
R ynë profesional & D, ekipi i projektimit do të jetë gjithmonë i gatshëm për të siguruar ju me zgjidhje të optimizuar.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  - Power nga Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !