height adjustable office conference electric table PST35QT-D8

Përshkrim i shkurtër:

Standing office is a new type of office work. Employees can choose to stand instead of sitting work in order to relax the body and the spirit. Intelligent lifting can maintain a healthy and efficient office state. 1. People’s health and work efficiency will be seriously affected if they keep the head down and body forward. These postures will cause cervical, lumbar disease, weight gaining and many chronic diseases. 2. Standing work doesn’t have any negative effects of information...


Detail Product

Produkt Tags

所有框架详情页首图

Qëndrimi zyrë është një lloj i ri i punës së zyrës.
Punonjësit mund të zgjedhin për të qëndrojë në vend të ulur punën në mënyrë që të pushojnë trupin dhe shpirtin.
Inteligjente heqjen mund të mbajë një gjendje të shëndetshme dhe efikase zyre.
Shëndeti dhe puna e efikasitetit 1. Popullit do të ndikohet seriozisht nëse ata mbajnë kokën poshtë dhe trupin përpara. Këto postures do të shkaktojë qafës së mitrës, sëmundje mesit, peshë duke fituar dhe shumë sëmundje kronike.
2. Puna Standing nuk ka ndonjë efektet negative të përpunimit të informacionit dhe lexim, por mund të përmirësojë përqendrimin dhe kujtesën.
3. The standing desk promotes better posture, reduced back  pain and increased your productivity.

Features:
Frame Kuvendi
Sigurimi i formave të ndryshme të kornizës lehtë kuvendit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve fleksibile për heqjen tavolinë
strukturë të qëndrueshme
Struktura e qëndrueshme kornizë ka kapacitet të madh të ngarkesës, dhe plotëson kërkesat e punës të sigurt zyrës.
Heqja dritë
Ajo është projektuar për mjedis të qetë zyre me zhurmë të ulët.

PST35QT-D8.jpg

1.Keep you vibrant, healthy and productive during the work
2.Switch between sitting and standing posture when you have a sore back
3.Setup your own health plan via smartphone APP
4.Improve multiple issues like lumbar, cervical vertebra, obesity, hypertension and female reproductive disorders caused by sedentary
5.Suitable for various working environment like high-end enterprise office,       government office, medical, bank, IT, educational institution
6.Build an intelligent, healthy, productive and comfortable environment in study,  work and life

PST35QT-D8.jpg

英文参数表

.png

 

Technical Parameters

Brand Pusituo
Model number PST35QT-D8
Load capacity(N) 800
Lowest position(mm) 585
Highest position(mm) 1235
Stroke length(mm) 650
Speed(mm/s) 40
Environment temperature(℃) 0-40
Anti-collision stop Yes
Low consumption Yes
Noice(Db) <50
Desk frame color Black,White,Grey  

PST35QT-D8榻榻米细节图-不带蓝牙

PS: Ju lutem na kontaktoni nëse keni nevojë për dimension të veçantë, kornizën apo përputhen.
R ynë profesional & D, ekipi i projektimit do të jetë gjithmonë i gatshëm për të siguruar ju me zgjidhje të optimizuar.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  - Power nga Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !