celularësh PSTHT35M1B

Përshkrim i shkurtër:

Celularësh Sistemi Inteligjente të kontrollit të çon prirje zyra në të ardhmen me cilësinë teknologjike, operacion të ndjeshme dhe rregullimit inteligjente PUSITUO celularësh ka definicion të lartë LED dixhitale, të cilat shfaqin lartësinë e vërtetë të tabelës. Butonat ashensor dhe 4 butonat momory ndihmojë për të regjistruar lartësinë preferuar zyre. Në rrjedhën e operacionit, ju nuk keni nevojë për të shkëputur shumë energji dhe mund të përqëndrohen në punën me cilësi të lartë. Features: ekran High dixhital shfaqur lartësinë e vërtetë, me ...


Detail Product

Produkt Tags

Celularësh
Sistemi Inteligjente të kontrollit të çon prirje zyra në të ardhmen
Me cilësinë teknologjike, operacion të ndjeshme dhe rregullimit inteligjente PUSITUO celularësh ka definicion të lartë LED dixhitale,
të cilat shfaqin lartësinë e vërtetë të tabelës. Butonat ashensor dhe 4 butonat momory ndihmojë për të regjistruar lartësinë preferuar zyre. Në rrjedhën e operacionit, ju nuk keni nevojë për të shkëputur shumë energji dhe mund të përqëndrohen në punën me cilësi të lartë.
Features:
ekran High dixhital
shfaq lartësinë e vërtetë, me butona kujtesës, të regjistruar lartësinë preferuar zyre.
Sensitive Operacioni
Operacioni Self-përcaktuar touch, përgjigje të shpejtë, inteligjente të rregulluar lartësinë e tryezë pune.
Dizajni i ngjeshur
Duke përdorur konceptin modern të projektimit, linjat perfekte dhe pjesë për të krijuar ndërfaqe me dorë të kontrollit me një ndjenjë të bukurisë teknologjisë.

SPECIFIKIMET:

Model: PSTHT35M1B
  Touch Screen Me Blue Blacklight, të bardhë, LED Displays Hieght Aktuale

PSTHT35M1B
 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  - Power nga Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !