një personi Tabela PST35TS-RS3

Përshkrim i shkurtër:

                                  Description of Products                      Standing office is a new type of office work. Employees can choose to stand instead of sitting work in order to relax the body and the spirit. Intelligent lifting can maintain a healthy and efficient office state. 1. People’s health and work efficiency will be seriously affected if they keep the head down and body forward. These postures will cause cervical, lumbar disease, weight gaining and many chronic dis...


Detail Product

Produkt Tags

 所有框架详情页首图

                                Description of Products                     

Qëndrimi zyrë është një lloj i ri i punës së zyrës. Punonjësit mund të zgjedhin për të qëndrojë në vend të ulur punën në mënyrë që të pushojnë trupin dhe shpirtin. Inteligjente heqjen mund të mbajë një gjendje të shëndetshme dhe efikase zyre. Shëndeti dhe puna e efikasitetit 1. Popullit do të ndikohet seriozisht nëse ata mbajnë kokën poshtë dhe trupin përpara. Këto postures do të shkaktojë qafës së mitrës, sëmundje mesit, peshë duke fituar dhe shumë sëmundje kronike. 2. Puna Standing nuk ka ndonjë efektet negative të përpunimit të informacionit dhe lexim, por mund të përmirësojë përqendrimin dhe kujtesën. 3. The standing desk promotes better posture, reduced back  pain and increased your productivity.

Features: Frame Kuvendi Sigurimi i formave të ndryshme të kornizës lehtë kuvendit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve fleksibile për heqjen tavolinë strukturë të qëndrueshme Struktura e qëndrueshme kornizë ka kapacitet të madh të ngarkesës, dhe plotëson kërkesat e punës të sigurt zyrës. Heqja dritë Ajo është projektuar për mjedis të qetë zyre me zhurmë të ulët.

35TS-RS3() (2).jpg

1.Keep you vibrant, healthy and productive during the work 2.Switch between sitting and standing posture when you have a sore back 3.Setup your own health plan via smartphone APP 4.Improve multiple issues like lumbar, cervical vertebra, obesity, hypertension and female reproductive disorders caused by sedentary 5.Suitable for various working environment like high-end enterprise office,       government office, medical, bank, IT, educational institution 6.Build an intelligent, healthy, productive and comfortable environment in study,  work and life

PST35TS-RS3.jpg

Height adjustment by electrical intelligent control, easy to operate, rapid lift    Smooth lift, synchronization, quiet and comfortable    Quick adjustment by bracket and crossbar installment, multiple choices of tabletop, convenient setup    Quality steel metal structure, robust construction, aesthetic plastic spraying technology and appearance    LED backlit control panel, desk height real time display, four preset memory button    Advanced switching power supply in control system,energy saving and environmental protection, universal voltage    Easy tuning adjustable feet, flat on floor, stable and rigid desk body

 英文参数表

尺寸图

Technical Parameters

Brand Pusituo
Model number PST35TS-RS3
Load capacity(N) 1250
Gama e zgjatur e kornizës (mm) 1080-1800
Lowest position(mm) 595
Highest position(mm) 1245
Stroke length(mm) 650
Speed(mm/s) 35
Environment temperature(℃) 0-40
Noice(Db) <50
Low consumption Yes
Anti-collision stop Yes
Desk frame color Black,White,Grey

                                    Details of Products                             

PST35TS-RS3(倒置三节式单人桌)框架细节图

PS: Ju lutem na kontaktoni nëse keni nevojë për dimension të veçantë, kornizën apo përputhen. R ynë profesional & D, ekipi i projektimit do të jetë gjithmonë i gatshëm për të siguruar ju me zgjidhje të optimizuar.
 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  - Power nga Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !