one-person table conference table PST-AA01

Përshkrim i shkurtër:

Qëndrimi zyrë është një lloj i ri i punës së zyrës. Punonjësit mund të zgjedhin për të qëndrojë në vend të ulur punën në mënyrë që të pushojnë trupin dhe shpirtin. Inteligjente heqjen mund të mbajë një gjendje të shëndetshme dhe efikase zyre. shëndeti dhe puna e efikasitetit 1. Popullit do të ndikohet seriozisht nëse ata mbajnë kokën poshtë dhe trupin përpara. Këto postures do të shkaktojë qafës së mitrës, sëmundje mesit, peshë duke fituar dhe shumë sëmundje kronike. 2. Puna Standing nuk ka efekte negative të informacionit një ...


Detail Product

Produkt Tags

Qëndrimi zyrë është një lloj i ri i punës së zyrës.
Punonjësit mund të zgjedhin për të qëndrojë në vend të ulur punën në mënyrë që të pushojnë trupin dhe shpirtin.
Inteligjente heqjen mund të mbajë një gjendje të shëndetshme dhe efikase zyre.
Shëndeti dhe puna e efikasitetit 1. Popullit do të ndikohet seriozisht nëse ata mbajnë kokën poshtë dhe trupin përpara. Këto postures do të shkaktojë qafës së mitrës, sëmundje mesit, peshë duke fituar dhe shumë sëmundje kronike.
2. Puna Standing nuk ka ndonjë efektet negative të përpunimit të informacionit dhe lexim, por mund të përmirësojë përqendrimin dhe kujtesën.
3. The standing desk promotes better posture, reduced back  pain and increased your productivity.
Features:
Frame Kuvendi
Sigurimi i formave të ndryshme të kornizës lehtë kuvendit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve fleksibile për heqjen tavolinë
strukturë të qëndrueshme
Struktura e qëndrueshme kornizë ka kapacitet të madh të ngarkesës, dhe plotëson kërkesat e punës të sigurt zyrës.
Heqja dritë
Ajo është projektuar për mjedis të qetë zyre me zhurmë të ulët.

英文参数表

尺寸图

Projektuar nga Pusituo tonë bazuar në konceptin ergonomik dhe idenë e jetës inteligjente të shtyrë të shëndetshëm
të ju mbajë të gjallë, të shëndetshme dhe produktive gjatë punës së
kaluar në mes të ulur dhe në këmbë sjellje kur ju keni një plagë mbrapa
Setup planin tuaj shëndetësor nëpërmjet smartphone APP
Përmirësimi i çështjeve të shumta si mesit, rruazë qafës së mitrës, trashje, hipertension dhe çrregullime riprodhuese femra të shkaktuara nga i ulur
përshtatshme për mjedis të ndryshme të punës, si zyrë fund të lartë të ndërmarrjeve, zyra qeveritare, mjekësore, banka, IT, institucion arsimor
të ndërtuar një mjedis inteligjente, të shëndetshëm, produktiv dhe të rehatshme në studim , punën dhe jetën

PS: Ju lutem na kontaktoni nëse keni nevojë për dimension të veçantë, kornizën apo përputhen.
R ynë profesional & D, ekipi i projektimit do të jetë gjithmonë i gatshëm për të siguruar ju me zgjidhje të optimizuar.
 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  - Power nga Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !