box kontrollit PST-N6

Përshkrim i shkurtër:

Specifications: Model:PST-N6 Output Voltage (VDC):31 Input Voltage (VAC):110/230 Energy – saving power supply Applied to intelligent office drive control system; Standby consumption is 0.1w,environmental protection and power saving. Advanced technology Break through the technology limit, upgrade the power supply system, Ensure stable operation at constant speed. Support Bluetooth APP. Delicate design Simple & delicate appearance design to improve product level


Detail Product

Produkt Tags

Specifikimet :
Model: PST-N6
Output Voltage (VDC): 31
Voltage Input (VAC): 110/230

Energjisë - Ruajtja furnizimit me energji elektrike
Aplikuar në sistemin inteligjent Zyra makinë e kontrollit;
Konsumi i gatishmërisë është 0.1w, mbrojtjen e mjedisit dhe të kursimit të energjisë.

Teknologji të përparuar
thyejnë kufirin teknologjisë, përmirësimin e sistemit të furnizimit me energji elektrike,
Sigurimi operacion të qëndrueshme me shpejtësi konstante. Mbështetje Bluetooth APP.

Delicate dizajn
të thjeshtë dhe dizajn delikate pamjen për të përmirësuar nivelin e produktit


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  - Power nga Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !