Profili i kompanisë

22Zhejiang Pusituo Inteligjente Teknologjia Co ., Ltd, established in 2003, is located in a beautiful port city in the east coast China Sea – Ningbo.

Ne kemi rreth 50.000 metra katror të R & D dhe bazë të prodhimit. Me rreth 100 me kohë të plotë të personelit profesional të kërkimit shkencor dhe të ekipit të menaxhimit të prodhimit, ne kemi qenë të angazhuar në kërkimin e teknologjisë inteligjente dhe zhvillimit. R & D ekipi ynë ka zhvilluar një seri të furnizimeve inteligjente heqjen bazuar në një parim i thjeshtë shkencor - elektronike me makinë lineare. lartësi inteligjente Produktet tona seri rregullueshme tavolinë të përqëndrohet në përmirësimin e jetës së njerëzve, studimi dhe cilësisë së punës, shëndetit dhe mjedisit.

Gjatë një dekade të zhvillimit, ne kemi zhvilluar në një ndërmarrje profesionale të teknologjisë së lartë e cila e angazhuar në zhvillimin e produkteve lineare makinë ', prodhimit dhe shitjes. Aktualisht, ne kemi formuar tre sistemet e prodhimit të lartësisë inteligjente seri të rregullueshme tavolinë, heqjen kolona seri dhe kontrollorëve automatike seri, ndër të cilat seri PST35 e actuator lineare inteligjente të cilat kanë bërë një pajisje markë e njohur e mjekësore, zonave industriale, energjia diellore globale , mobilje dhe industritë e tjera të ngjashme.

Ne të përqëndrohet në kontrollin e cilësisë të të gjithë procesit dhe investimet e R & pajisjeve D provë, me, pjesë profesionale të përsosur, produktet elektronike testimin e pajisjeve, dhomën e izolimit të tingullit, shtytje dhe tërheq testimin e pajisjeve dhe detektor jetën e pajisjeve, ne të siguruar cilësinë e pjesëve hyrëse, pjesët i procesit të prodhimit, dhe çdo produkt ka kaluar nëpër testin e zhurmës, ngarkesës nominale dhe provë lodhje, dhe çdo produkt i zhvilluar rishtazi ka kaluar nëpër testin jetëgjatësi.

Ne kemi marrë ISO9001: 2008 ndërkombëtare të menaxhimit të cilësisë së sistemit të certifikimit, ISO14001: 2008 menaxhimit të mjedisit certifikimit të sistemit. Të gjitha seri e produkteve kanë CE dhe certifikimit FCC dhe disa me UL dhe MSA certifikimit.

Pusituo është e ndarë në pesë departamente të veçanta të cilat ngritur nga njësi të veçanta të biznesit. Kjo siguron që konsumatorët në çdo fushë të biznesit gjithmonë do të shërbehet nga një ekip i ekspertëve me përvojë shumë të pasur dhe njohuri.

Ne kemi vazhduar për të kryer teknologji inteligjente risi, kërkimin dhe zhvillimin, dhe të sjellë me cilësi të lartë, duke çuar teknologjisë dhe zgjidhje të reja për klientët tanë, dhe produktet Pusituo seri janë gradualisht njohur nga përdoruesit globale.

Varg jonë e plotë e produkteve të përfshijnë tavolina lartësi inteligjente rregullueshme, Nxitësa linearë, heqjen kolona, ​​kuti kontrollit, kontrolluesit, në krye të tabelës dhe një gamë të gjerë të aksesorëve. Më shumë se 75% të produkteve janë qepur me porosi zgjidhje. Ne krenohemi si një partner të fortë në shkencë dhe teknologji zonë inteligjente zhvillimit.

55
025d86a7


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

- Power nga Globalso.com
WhatsApp Online Chat !