телефон PSTHT35M1B

Краток опис:

РАЧКА Интелигентен систем за контрола води канцеларијата тренд во иднина Со технолошкиот квалитет, чувствителна работа и интелигентни прилагодување PUSITUO телефон има висока дефиниција дигитален LED, која го прикажува реалната висина на табелата. Копчињата на лифтот и 4 momory копчиња помогне да снимите вашиот омилен канцеларија висина. Во текот на работата, вие не треба да го одвлекува вниманието премногу енергија и може да се фокусира на високо-квалитетна работа. Карактеристики: Висок дигитален дисплеј прикаже реалната висина, со ...


детали за производот

Тагови производ

РАЧКА
Интелигентен систем за контрола води канцеларијата тренд во иднина
Со технолошкиот квалитет, чувствителна работа и интелигентни прилагодување PUSITUO телефон има висока дефиниција дигитален LED,
која го прикажува реалната висина на табелата. Копчињата на лифтот и 4 momory копчиња помогне да снимите вашиот омилен канцеларија висина. Во текот на работата, вие не треба да го одвлекува вниманието премногу енергија и може да се фокусира на високо-квалитетна работа.
Карактеристики:
Висока дигитален дисплеј
прикаже реалната висина, со копчиња меморија, снимање на вашиот омилен канцеларија висина.
Чувствителни Операција
само-определената допир операција, брз одговор, интелигентни прилагодување на висината на worktable.
Содржаен дизајн
Користење на современиот концепт дизајн, совршен линии и процентот да се создаде рачна контрола интерфејс со чувство на убавина технологија.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Модел: PSTHT35M1B
  екран на допир со сини Blacklight, бела, LED дисплеи Крај Hieght

PSTHT35M1B
 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  - Моќност од Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !