мотор предниот шок апсорбер 1

Краток опис:

NO. Product Name Axle Hole Width Down Fork Head Total Length 1 KTM central rear shock absorber(adjustable) Ф10   M8 475±3mm 2 CQR off-road vehicle single inflator rear shock absorber Ф10.1 32 30 360±2mm 3 CRF off-road vehicle rear shock absorber Ф10.1 20 20 390±2mm 4 CQR off-road vehicle single rear shock absorber Ф10.1 32 30.5 390±2mm 5 CQR central rear shock absorber         6 external air bag direct-connected ad...


детали за производот

Тагови производ

NO.

име на продукт

оска дупка

ширина

Вилушка глава

вкупна должина

1

KTM централната задните шок апсорбер (со прилагодување)

Ф10

 

M8

475 ± 3мм

2

CQR теренско возило еден надувач задните шок апсорбер

Ф10.1

32

30

360 ± 2mm

3

CRF надвор од патот апсорбер задниот дел на возилото шок

Ф10.1

20

20

390 ± 2mm

4

CQR теренско возило единечни задни амортизери

Ф10.1

32

30,5

390 ± 2mm

5

CQR централната задните шок апсорбер

 

 

 

 

6

надворешен воздух торба директно поврзани прилагодливи тип

 

 

 

 

7

надворешен воздух торба тип рокер рака

 

 

 

 



 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  - Моќност од Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !