кревање колони PST36DR4-3-S

Краток опис:

Технички параметри: Модел: PST36DR4-3-S најниска позиција: 560mm Највисока Позиција: 1210mm мозочен удар должина: 650mm транспорт капацитет: 800N Брзина: 35 mm / s анти-судир Стоп: Да бучава: <50dB Ниска Потрошувачка: Да Површинска обработка: боени електрични кревање колона со сеопфатна механички својства, висок капацитет и stabilityl, која може да се постигне синхрони дигање со ниско ниво на бучава. Дигање колона е компонента на увозот на кревање канцелариска работа и учење. Тој се применува во канцеларијата де ...


детали за производот

Тагови производ

Технички параметри:
Модел: PST36DR4-3-S
најниска позиција: 560mm
Највисока Позиција: 1210mm
мозочен удар должина: 650mm
транспорт капацитет: 800N
Брзина: 35 mm / s
анти-судир Стоп: Да
бучава: <50dB
Ниска Потрошувачка: Да
Површинска обработка: боени
Електрични кревање колона со сеопфатна механички својства, висок капацитет и stabilityl, која може да се постигне синхрони дигање со ниско ниво на бучава.
Дигање колона е компонента на увозот на кревање канцелариска работа и учење. Тој се применува во канцеларија биро, конференциска маса, преговарачка маса и др Шумски Колона не можат ефикасно да се реши проблемот замор на седницата канцеларија, да работат вработените повеќе креативно.

Карактеристики:
Форма и модел
правоаголни, квадратни, круг и шестоаголни стилови.
Оптимален дизајн
со надградена изглед, не-дупка дизајн
флексибилни експанзија
2-нивоа или 3- избор кревање фаза колона.
Ултра-ниско ниво на бучава
ултра-ниско ниво на бучава за време на водење

PST36DR4-3-S
 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  - Моќност од Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !