кутијата за контрола PST-N6

Краток опис:

Specifications: Model:PST-N6 Output Voltage (VDC):31 Input Voltage (VAC):110/230 Energy – saving power supply Applied to intelligent office drive control system; Standby consumption is 0.1w,environmental protection and power saving. Advanced technology Break through the technology limit, upgrade the power supply system, Ensure stable operation at constant speed. Support Bluetooth APP. Delicate design Simple & delicate appearance design to improve product level


детали за производот

Тагови производ

Спецификации :
Модел: PST-N6
Излезен напон (VDC): 31
Влезен напон (VAC): 110/230

Енергија - заштеда на напојување
Применуваат на интелигентни канцеларија систем за контрола на диск;
Потрошувачката на подготвеност е 0.1W, заштита на животната средина и заштеда на енергија.

Напредна технологија
пробие границата на технологија, надградба на системот за снабдување со електрична енергија,
се обезбеди стабилна работа со постојана брзина. Поддршка за Bluetooth APP.

Деликатни дизајн
Едноставен и нежен изглед дизајн за подобрување на ниво на производот


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  - Моќност од Globalso.com
  WhatsApp Online Chat !